Hráč omylem zlomil světový rekord v Tetrisu. Podívejte se, jak se to stalo

Ustanovit nový světový rekord není vůbec snadné. To vám poví asi každý, kdo se o to někdy pokoušel. Vždyť něco takového znamená, že jste v určitém oboru lidské činnosti lepší než kdokoliv jiný na světě. Potřebujete spoustu disciplíny, tréninku a talentu. Nebo prostě starý rekord zlomíte omylem.

To se právě povedlo streamerovi Jonasovi “NubbinsGoody” Neubaerovi, který nahrál 300 000 bodů v Tetris pro NES nejrychleji ze všech hráčů všech dob. Stačila mu na to jedna minuta a 57 vteřin. Vtip je v tom, že něco takového původně vůbec nezamýšlel.

Pětinásobný mistr světa v Tetrisu

NubbinsGoody samozřejmě není žádným ořezávátkem a v minulosti sedmkrát vyhrál mistrovství světa v Tetrisu. Ve skutečnosti chtěl v tomto pokusu v co možná nejkratším čase odbourat 100 řádek. Ale už po řadě 79 to vzdal, protože to podle svého názoru nerozehrál nejlépe.

Ale namísto toho, aby se rozčílil, pohodil jen svůj gamepad a headset a překvapeně opustil svůj pokoj. Někteří diváci jeho streamu mu totiž napsali, že právě pokořil světový rekord.

Přesto to hráč nechtěl takto nechat a další den ve svém pokusu pokračoval. A povedlo se: 100 řad odboural za 3 minuty 15 vteřin. I tento rekord tak překonal – o dvě vteřiny.

Rekord v Tetrisu – 300 000 bodů

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mili
Host
Mili

mate v článku chybu, čas rekordu není 1 min 37, ale 1 min 57…