Hráč v Planet Coasteru vytvořil celý film Vetřelec jako horskou dráhu

Mnoho fanoušků filmové ságy Vetřelec zarmoutil jeho neslavný ústup ze slávy. Tak jak byly dřívější filmy fantastické, tak se jim ty poslední, tedy Prometheus a Alien: Covenant, příliš nezamlouvají. Ještě štěstí, že odkaz prvních filmů stále žije a projevuje se všude možně, například v horských drahách.

Tedy alespoň těch virtuálních. Planet Coaster coby duchovní nástupce Rollercoaster Tycoon dává hráčům široké možnosti, jak si vytvořit horskou dráhu podle vlastního gusta. Youtuber Hin Nya se proto rozhodl, že toho využije a hlavní dějové body Vetřelce zpodobní v horské dráze.

V 15minutové jízdě vás sice vetřelci nebudou pronásledovat tak intenzivně jako ve filmu, ale všichni milovníci horských drah laděných do hororu nebo sci-fi budou nadšeni.

Planet Coaster Aliens – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

6
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dex
Host
Dex

Tak protože to jsem ještě nikdo nenapsal, tak holt budu první kdo na to musí zareagovat. Není to inspirace Vetřelec: Vzkříšení, ale Vetřelci!!! Napište to sem prosím ještě někdo další, ať se ta moje pravda potvrdí. 😉

Miloš
Host
Miloš

Škoda že autor zřejmě serii Vetřelec vůbec neviděl, protože se zjevně jedná o druhý díl Vetřelci, nikoliv o čtvrtý díl Vetřelec: vzkříšení.

Píšete o tématu, o kterém evidentně mnoho nevíte…

Michal Prášek
Host
Michal Prášek

Video je vynikající, ale jen malé info pro autora. Jedná se o zpracování druhého dílu, tedy přesněji Aliens u nás uváděného jako Vetřelci.

David
Host
David

Prosím, nemohl by někdo plesknout pana redaktora, když už píše článek, mohl by se aspoň o něco takové zajímat a nepsat blbosti, už od začátku se přímo napsané že jde o film Vetřelci, a ne Vetřelec: Vzkříšení. Úplně je tím potopené celé téma :/

Maw
Host
Maw

Až na to, že to je z Vetřelce 1, 2 a 3 (ne ze 4 Vzkříšení, který ani pořádným Vetřelcem nebyl) jak tvrdí popisek. Ale jinak je to naprosto luxusní jízda.

Michal
Host
Michal

Tohle není Vetrelec: Vzkriseni, ale Vetrelec + Vetrelci 😉