Hráč utratil v Counter Strike: Global Offensive 1,2 milionu korun. Za jedinou zbraň

Pokud byste si chtěli koupit reálnou zbraň, asi byste hodně dlouho hledali takovou, která by stála více než milion korun. Ve virtuálním světě však podobné limity neexistují a dají se zde utratit prakticky jakékoliv peníze. To ukazuje i nejnovější případ, kdy si jeden z hráčů oblíbené multiplayerové akce Counter-Strike: Global Offensive koupil odstřelovací pušku za neskutečnou sumu.

Hráč, který si říká “Drone”, utratil za pušku Arctic Warfare Police 61 000 dolarů, tedy 1,25 milionu korun. Puška je opatřena extrémně vzácným skinem Dragon Lore, ale ještě důležitější je skutečnost, že je opatřena virtuálním podpisem slavného hráče, kterým je Tyler “Skadoodle” Latham. Ten se svým týmem Cloud9 právě zvítězil v prestižním turnaji E-League Major Boston 2018.

Finále tohoto turnaje se zapsalo do historie progamingu jako jedno z nejnapínavějších a nejzajímavějších vůbec. Po dvojnásobném prodloužení se Cloud9 dokázal prosadit a zvítězit v turnaji CS: GO sponzorovaném společností Valve jako první americký tým vůbec.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

11
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
martin
Host
martin

to je fakt blb 😀

PetrSpiral
Host
PetrSpiral

je to investice

Lucas
Host
Lucas

Tim si nejsem jisty, vyjde nastupce CSGO a stane se z toho bezcennych par pixelu 🙂

PanNumlock
Host
PanNumlock

jo jasně až VALVE udělá novou hru kamaráde dobrej vtip :DD a k tomu že by udělali novej díl hry ze které dostávaj velké prachy tak si myslím že to nikdy neudělaj a k tomu že pracujou na novým surce enginu

Bauz
Host
Bauz

Kdy mi ty prachy dal me taky ho kopnu do prdele a byl mel by stejný zážitek jako z namalované pušky jen ume by mel otisk boty a zážitek na 100% real.

Trololol
Host
Trololol

Ne že by jsi neměl pravdu, ale vytasit se na veřejnosti s takovou skladbou vět, bych ten kopanec asi momentálně přidělil někomu jinému.

Juraj
Host
Juraj

Vyšší level: “Ne že bys neměl…, tak bych ten…”

Ja
Host
Ja

To muze koupit jen debil

Lojzík
Host
Lojzík

Američan.

hozi
Host
hozi

Jako první SEVEROamerický tým možná. Brazílie už slavila 2x …

Jenda
Host
Jenda

Mysleli asi USA, ale to nic nenění na tom, že je to idiot.