Modifikace Pána Prstenů pro Age of Empires 3 vás zavede do Středozemě

Odehrát slavné bitvy Pána Prstenů v Age of Empires 3, to je krásná představa. A nemusí zůstat jen u ní – v podobě modifikace Wars of Middle Earth by se měla stát realitou. Chystaný mod by měl nabídnout neuvěřitelných 14 národů Středozemě.

Půjde o Angmar, Arnor, Dwarves, Goblins, Gondor, Harad, Isengard, Lindon, Lothlórien, Mirkwood, Mordor, Númenóreans, Rhûn a Rohan. Z toho si jistě vybere každý milovník Pána Prstenů, obzvlášť když každá z frakcí bude mít své silné a slabé stránky – tak, jak se na správnou strategii sluší a patří.

Vzhledem k tomu, že jde o fanouškovský projekt, nepostupuje vývoj kupředu kdovíjak rychle. Autoři na projektu pracují už několik let. Zatím nebylo stanoveno ani datum vydání. Doufejme, že se tak stane ještě letos, protože modifikace Wars of Middle Earth pro Age of Empires 3 vypadá vážně skvěle. Dobrou zprávou je, že má být k dispozici zdarma, potřebovat budete akorát původní hru. Aktualizace ohledně vývoje můžete sledovat na stránce projektu.

Age of Empires 3: Wars of Middle Earth – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na