Hráči Call of Duty: WW2 se dočkají zimní akce Winter Siege

Jak už vyšlo najevo před několika týdny, odstartuje 8. prosince první sezónní event pro Call of Duty: WW2. Ten nese název Winter Siege a jak už název napovídá, bude se odehrávat v zasněženém prostředí.

Po dobu trvání eventu bude k dispozici multiplayerová mapa Carentan v atraktivním zimním hávu. Ani takzvané velitelství, tedy Headquarters, které slouží jako HUB pro setkávání hráčů a výchozí místo pro akce, nezůstane ušetřeno zimního a vánočního nádechu. Aby toho nebylo málo, převezme zde velení přísný kapitán Butcher. Právě on bude hráče informovat o tom, že je k dispozici nový obsah nebo aktivity.

Zahrajete si staronový mód

Kromě toho se od 15. prosince Call of Duty: WW2 dočká nového módu, kterým je “Gun Game”. Hráči minulých dílů jistě vědí, oč půjde. V tomto módu si odemykáte nové zbraně zabíjením nepřátel. Komu se pak podaří první trefa finální zbraní, vyhrává celou partii.

V rámci Winter Siege eventu se můžete těšit také na nové Supply Drops, akce s dvojitými zkušenostmi, stejně jako skiny zbraní. Konec eventu je plánován na 2. ledna 2018.

Call of Duty: WW2 – Winter Siege video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na