James Cameron plánuje nového Terminátora. Jako trilogii!

“I’ll be back” slíbil kdysi představitel Terminátora Arnold Schwarzenegger. Naposledy se k této hlášce přihlásil režisér James Cameron replikou “He’s back”. A drží slovo: před nějakým časem oznámil nový film o Terminátorovi, a to rovnou se slavným Arniem.

Cameron si popovídal s News Australia a oznámil první plány pro obnovu oblíbené filmové franšízy. “Mluvím s Davidem Ellisonem, který aktuálně drží celosvětová práva na Terminátora. Práva na americký trh přejdou přibližně za rok a půl na mě a budeme se bavit, co s nimi dál dělat. Momentálně se kloníme k trilogii, která by franšízu měla obnovit,” prohlásil James Cameron.

Režisér bude jiný

Fanoušci se tedy mohou těšit hned na tři nové filmy o Terminátorovi s Arnoldem Schwarzeneggerem. Nyní patří filmová práva společnosti Paramount, ale vzhledem k tomu, že toto filmové studio své plány na další terminátorské filmy nechalo po neúspěchu Terminator Genisys padnout, vrátí se práva v roce 2019 (po 35 letech) zpět do rukou hvězdného režiséra. Ten coby autor, producent a režisér stál za prvními dvěma Terminátory.

Samotný Cameron se ale ke značce coby režisér nevrátí. Na další léta je plně zaměstnán čtyřmi oznámenými pokračováními Avatara, což je – ve vší úctě k Terminátorovi – mnohonásobně výnosnější byznys.

První film trilogie by měl natočit Tim Miller, který se dobře zapsal zfilmováním komiksového Deadpoola. Cameron mu bude stát po boku coby producent.

Na nové Terminátory si budeme muset ještě chvíli počkat. O ukrácení čekání se pousil Cameron restaurací a digitálním remasterem Terminátora 2. Jeho 3D provedení by mělo přijít do kin koncem srpna. Následně vyjde jako 4K Ultra HD na Blu-ray.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na