John Romero se opět vrací. Tentokrát se svou ženou chystá strategii pro Paradox Interactive

Kariéra kdysi hvězdného vývojáře Johna Romera fakticky skončila debaklem v podobě nesmírně drahé a velmi neúspěšné akční hry Daikatana z roku 2000. Od té doby se však Romero snaží vrátit na velkou herní scénu, což se mu ale bohužel ne a ne podařit.

Za sebou má hned několik menších projektů, na nichž se podílel v různých rolích. Bohužel žádný z nich větší úspěch nezaznamenal. Přesto však jméno Johna Romera stále nevysvětlitelným způsobem táhne, a tak se mu dostává pozornosti například na různých konferencích.

Aktuálně se svou ženou Brendou působí ve vlastním studiu Romero Games. To nyní oznámilo překvapivou zprávu a sice partnerství s významnou společností Paradox Interactive. Ta se zaměřuje především na strategické tituly a je to právě strategie, co pro ni budou John s Brendou tvořit.

Těžko říct, jak toto může dopadnout. John Romero nikdy neplatil za návrháře strategických titulů. V tomto ohledu má jeho žena výhodu, protože pracovala například na sérii Jagged Alliance.

Chystaný titul zatím nemá ani název, natožpak datum vydání.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na