Borderlands 3 vyjde v září, PC verze exkluzivně na Epic Store. Podívejte se na nový trailer

Vývojářskému studiu Gearbox Software se nepodařilo utajit datum vydání nedávno oznámeného Borderlands 3, a tak s ním raději vyrukovalo oficiálně. Hra vyjde už 13. září tohoto roku, což se ostatně všeobecně předpokládalo, protože vydavatel Take Two nemá jiný podobně silný titul na předvánoční sezónu.

Hra Borderlands 3 z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Hráči se mohou také těšit na ještě větší a hlavně mnohem bohatší herní svět, posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel,” stojí v oficiální tiskové zprávě českého distributora hry, společnosti Cenega Czech.

Připravte se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorazte si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrajte na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkejte se s šílenými nepřáteli, sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Borderlands 3 - screenshoty
« 1 z 7 »

Spekulovalo se také o tom, zda Borderlands 3 bude dalším titulem, který se v PC verzi objeví exkluzivně na platformě Epic Games Store a přinejmenším v prvním roce bude ignorovat Steam. To se potvrzuje, přestože šéf Take Two nedávno hovořil o tom, že cílem jeho společnosti je dostat hry k hráčům prostřednictvím co nejširšího spektra kanálů. Nakonec jde ale “pouze” o půlroční exkluzivitu. Poté se hra může objevit i na dalších platformách.

Borderlands 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Smrt epicu
Host
Smrt epicu

Tak další oblíbená hra, kterou si bohužel nezahraju. A nebo ji budu muset ukrást,i když je mi to proti srsti. Ale agresivní buzeranty jako je epic store opravdu podporovat nebudu!

Jindřich
Host
Jindřich

Agresivní jsou spíš někteří hráči, jak vidno. Co je tak nepochopitelný na tom, že výrobce hry nechce odevzdávat 30 % distribučnímu kanálu. Já tomu rozumím, tak s tím problém nemám. Ty klienty nemám po startu a spustím to a nechám provést aktualizace jen když si plánuju občas zahrát.