Borderlands 3 konečně oznámeno. Podívejte se na skvělý první trailer

Mnohokrát už se schylovalo k tomu, že bude oznámen třetí díl oblíbené série akčních RPG Borderlands, ale nikdy se tak nestalo. Málokterá hra je před svým vydáním tak špatně utajovaným tajemstvím. Nakonec jsme se ale přeci jen dočkali a vývojářské studio Gearbox Software na veletrhu PAX East přišlo s velkolepým oznámením Borderlands 3.

Autoři se rovnou vytasili s téměř čtyřminutovým trailerem, který svědčí o tom, že hra je v pokročilé fázi vývoje. Ještě aby ne, vždyť už se na ní pracuje pátým rokem. Z videa je také jasně patrné, že půjde o velkolepý titul, který nabídne celou plejádu různých prostředí v otevřeném světě a nejrůznější vychytávky jako je vlastní mech nebo možnost řídit vozidla.

Kromě traileru však autoři k Borderlands 3 zatím mlčí a více informací slibují prozradit 3. dubna. Vycházíme však z toho, že hra vyjde na PC, Playstation 4 a Xbox One, a to ke konci letošního roku coby hlavní tahák svého vydavatele, společnosti Take Two.

Borderlands 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pan Satan
Host
pan Satan

Vzhledem k tomu, ze kazdy dil je exponencialne horsi a horsi, me to nechava klidnym. Jedniska byla bomba a ten presequel (nebo jak to ten posledni paskvil nazvali) jsem se nedokazal dokopat dohrat…