Video z hraní Ancestors: The Humankind Odyssey. V chystané akci jde o přežití lidské evoluce

Zkušený herní designér Patrice Desilets chystá se svým vývojářským studiem Panache Games velmi netradiční dobrodružnou akci, která nese název Ancestors: The Humankind Odyssey. V novém videu z hraní přitom komentuje jednotlivé prvky hratelnosti.

Dozvíte se více o skillech nutných k přežití a nebezpečích, která vás čekají. Ancestors: The Humankind Odyssey se odehrává v Africe před 10 miliony let, kdy nepůjde o nic menšího než přežití lidské evoluce.

Z videa je patrné, že hra disponuje řadou zajímavých a neotřelých herních prvků, popravdě však zatím nepůsobí jako něco, co by mělo být obzvlášť zajímavé. Snad má ale Desilets jasno v tom, co tvoří a výsledek nakonec bude stát za to. Ostatně, jde o duchovního otce série Assassin’s Creed.

Ancestors: The Humankind Odyssey vyjde pod labelem Private Division, který společnost Take Two používá pro nezávislé tituly, někdy v tomto roce. Chystají se verze pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Ancestors: The Humankind Odyssey – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na