Just Cause 3 si na Steamu můžete zkusit zdarma

Můžeme na to nahlížet jako na promo akci k zbrusu novému multiplayerovému módu, který tvůrci pro Just Cause 3 vypustili. Ale ať už je to jakkoliv, je to především příležitost zahrát si zajímavý titul zcela zdarma.

Od 25. do 27. července si na Steamu můžete Just Cause 3 užívat, aniž byste si ho museli kupovat. Ideální příležitost vyzkoušet si, zda by hra náhodou přeci jen nestála za koupi. V rozhodování vás tvůrci chtějí tím “správným” směrem popostrčit i velkou, 75% slevou, kterou na hru dočasně poskytují. Namísto standardních 40 EUR zaplatíte nyní pouze 10 EUR, tedy přibližně 260 Kč. To už je na relativně novou hru tohoto rozsahu a kvalit slušné. XL varianta potom přijde na 16 EUR, místo dosavadních 65 EUR:

Multiplayerový mód si mohou zdarma stáhnout všichni majitelé hlavního titulu.

Dobrá hra, špatný start

Just Cause 3 vypustí hráče do obřího otevřeného světa, ve kterém si jako tajný agent můžete v principu dělat vše, co vás napadne. Všemi možnými zbraněmi a raketami budete bojovat proti zloduchům, přivazovat krávy na letadla, vrhat se z výšek směrem k zemi a při tom všem plnit jeden hlavní či vedlejší úkol za druhým.

Vydání se Just Cause 3 přesto úplně nepovedlo, protože ho provázely technické problémy. Ty už se z větší části podařilo odstranit a bezplatná fáze je dobrou příležitostí vyzkoušet si, jak na vašem počítači hra pofrčí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na