Warcraft 3 dostane nový patch a vývojářský tým s ním má spoustu plánů

Vývojářský tým Blizzardu zvaný “Classic Games”, podle činnosti, které se věnuje, právě finišuje práce na Starcraft: Remastered a jako svůj další projekt si vybral Warcraft 3. V rámci veletrhu ChinaJoy představil Balance-Patch 1.29 a několik multiplayerových map.

Oznámení je bohužel k dispozici pouze v čínštině, ale na brazilském webu The Enemy se objevil anglický rozhovor s “klasiky”. Prvním krok má Warcraft 3 za sebou – podařilo se zajistit jeho funkčnost na moderních počítačích. Nyní je na řadě gameplay a s ním spojená vyváženost.

Velké plány

Základy Blizzard pokládá novým výběrem multiplayerových map, které mají motivovat k různým herním stylům. Následovat budou další prvky: cesty, počáteční podmínky, neutrální monstra a předměty.

Z hlediska vyváženosti mohou fanoušci Warcraftu 3 čekat nejprve menší kroky, kterými by si tvůrci rádi získali jejich důvěru. Jakmile ta bude nastolena, přijde čas na větší nápady, které by se měly postarat o nadšení fanouškovské báze. Přesné informace ale zatím nejsou k dispozici.

Warcraft 3 vyšel téměř přesně před 15 let – v červenci 2002 – a platí za jeden z největších milníků dějin strategických her. Nezbývá než složit poklonu Blizzardu, že se takto příkladně stará i o své starší tituly a nenechává jejich hráče napospas nejen technologickému pokroku, ale ani rutině.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na