Karetní hra Artifact od Valve zná své datum vydání. Na rozdíl od konkurence nepůjde o free2play titul

Společnost Valve oznámila datum vydání chystané karetní hry Artifact. Ta vyjde ještě letos a termínem 28. listopadu se zařadí do silné předvánoční sezóny, což může být vzhledem ke značné konkurenci v podobě jiných očekávaných titulů poněkud ošemetné. Valve si ale evidentně věří, což je vidět i na obchodním modelu, kdy Artifact nebude free2play hrou jako Heartstone od Blizzardu nebo Gwent od CD Projektu. Na své platformě Steam si společnost za Artifact řekne 19,99 euro.

Kromě toho si Valve přivydělá také v rámci Steam Marketplace, kde budou hráči moct s kartičkami obchodovat. V základní verzi bude Artifact obsahovat celkem 280 karet, přičemž se dá očekávat, že další budou rychle přibývat formou nejrůznějších rozšíření. Zatím není jasné, zda budou přídavky k dispozici zdarma nebo za ně také bude třeba platit. Nejen obchodním modelem, ale také po herní stránce se bude Artifact od konkurence lišit. Vzhledem k tomu, že vychází z MOBA principu a přímo odkazuje na hru Dota, bude se hrát na třech různých linkách.

Artifact – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na