Kingdom Come: Deliverance už je dostupné bez protipirátské ochrany. Brzy vyjde další patch, který přidá podporu modifikací

Uplynuly dva týdny od vydání, a co autoři Kingdom Come: Deliverance slíbili, to také plní. Umožňují tak zakoupení hry bez protipirátské ochrany.

Tato verze je k dispozici výhradně na platformě GOG, na Steamu je hra nadále k dostání s protipirátskou ochranou.

Důvodem toho, proč hra vychází bez protipirátské ochrany s dvoutýdenním zpožděním, je pochopitelně strach z nelegálního šíření titulu. První týden dva jsou pro úspěch hry nejdůležitější a je problém, když se v tomto období hra objeví na internetu k nelegálnímu stažení. To pak silně ovlivní prodeje, obzvlášť u hry jako je Kingdom Come: Deliverance, která je zaměřená převážně na PC trh.

Verze bez protipirátské ochrany má tu výhodu, že jí nic nezpomaluje a ke spuštění ani hraní nevyžaduje online připojení.

Brzy by se měl objevit také nový patch, který by hru updatoval na verzi 1.3. Řešit by měl především plynulost hry a také dlouhé nahrávací časy před dialogy. Velkou věcí je také implementace oficiální podpory modifikací.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Abby
Host
Abby

V 8 ráno byla hra uvolněna na Steamu a v 11 jsem měla staženou verzi s crackem na vyzkoušení. A i když mě hra zase až tak moc nebaví, tak na GOG jsem ji zakoupila, kvůli skvělému ztvárnění posázaví, to se jim opravdu moc povedlo. Takže bych neřekla, že by vydání bez protipirátské ochrany nějak poškodilo prodeje. Ostatně takový Zaklínač byl od začátku bez ochrany a myslím že si CD Projekt rozhodně nestěžuje.

Damned
Host
Damned

Hra sice nejakou odchranu “mela” ale crack bych presne v den vydani 🙂 jak na prvotni verzi tak hned i na prvni patch 🙂

pidlo
Host
pidlo

Trochu mimo tema, ale proc musim vzdycky hlavni stranku na gamebro aktualizovat, aby se mi objevil novy obsah. Puvodne jsem si myslel, ze mam nejakou chybu v prohlizeci, ale dela mi to jak v PC tak i mobilu. Diky a mnoho uspech preji!