Pure Farming 2018 představuje modifikace. Postavte si vlastní traktor nebo kombajn

Už se těšíte na zemědělskou simulaci Pure Farming 2018? Pak vám dáme ještě jeden dobrý důvod, proč tak činit. Hra totiž od prvního dne nabídne nástroje pro tvorbu modifikací, čímž se teoreticky enormně rozšiřuje obsah, který bude titul brzy nabízet.

Modifikační nástroje totiž hráčům umožní vytvářet vlastní zemědělské stroje jako jsou traktory, kombajny, pluhy, pick-upy, přívěsy nebo nákladní auta. Modely si můžete navrhnout v různých 3D programech a pak je prostřednictvím příslušného nástroje přenést do hry. Na videu se můžete podívat, jak to bude fungovat.

Modding je funkcí, která je pro komunitu farmářských her velmi důležitá, a tak jsme jí chtěli bezpodmínečně implementovat,” říká hlavní programátor vývojářského studia Ice Flames, Grzegorz Skwierczyński. “Modderské nástroje Pure Farming 2018 jsou jednoduše ovladatelné, mnohostranné a dávají hráčům možnost být skutečně kreativní tím, že budou pro hru vytvářet nový obsah. Přitom se nemusí ani držet obrazu tradičních zemědělských strojů.

Pure Farming 2018 – podpora modifikací

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na