Pro Kingdom Come: Deliverance už se chystá obří modifikace Hry o trůny

Středověké hry moddery jednoznačně přitahují. Nebývá však zvykem, aby byla velká modifikace oznámena pro hru, která ještě nevyšla. V případě české Kingdom Come: Deliverance se tak ale stalo.

Vývojářskému týmu Warhorse přispěchala na pomoc skupina fanoušků, která se rozhodla vytvořit obří modifikaci podle Hry o trůny (Game of Thrones) – Seven Kingdoms. To by ke koupi hry mohlo přesvědčit i ty hráče, kterým zasazení do českého středověku zase tolik nevoní. S modifikací na motivy oblíbené fantasy by to ale mohla být jiná písnička.

Vlastní příběh se známými postavami

Modifikace Seven Kingdoms dostane do Kingdom Come: Deliverance známé frakce, výzbroj, prostředí i charaktery. Vyprávět bude vlastní příběh, který by se měl o předlohu pouze lehce opírat s tím, že se s ní bude v několika bodech protínat, jinak však bude samostatný. Autoři přitom nevycházejí z knižní série, nýbrž ze seriálu.

Pro moddery je velkou výhodou, že Kingdom Come: Deliverance využívá Cryengine. Kromě toho, že je tento nástroj vhodný pro tvorbu prostředí i předmětů, mohou s vývojem začít ještě před vydáním samotné hry. Zajímavé přitom je, že Warhorse zatím nepotvrdilo, zda Kingdom Come bude podporovat fanouškovské modifikace. Projekt rozměrů Seven Kingdoms by je však měl přesvědčit o tom, že to rozhodně má smysl.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na