PUBG je rájem cheaterů. Za leden jich bylo chyceno a postiženo více než milion

Battleye je analytickým nástrojem, který v oblíbeném multiplayerovém titulu Playerunknown’s Battlegrounds pomáhá detekovat a odhalit podvodníky, takzvané cheatery. Tvůrci nástroje teď prozradili, že jen za leden chytili a účet zablokovali 1 044 000 cheaterům.

Vývojářský tým stojící za PUBG je však s aktuálním stavem stále velmi nespokojený, protože hra je cheatery skutečně promořená a zatím se nedaří proti nim bojovat dostatečně efektivně. Kdykoliv se objeví nové opatření na znemožnění určitého typu podvodu, najdou si novou cestičku, jak ve hře získat neoprávněnou výhodu.

Komunita kolem Playerunknown’s Battlegrounds je přesvědčená, že většina cheaterů pochází z Číny, potažmo dalších asijských států, a tito hráči by tak měli mít vlastní servery.

Studio Bluehole každopádně s každým updatem vylepšuje anti-cheatovací opatření. Bohužel to občas postihne i férově hrající hráče, kteří používají například nástroj Reshade k vylepšení grafiky nebo si nahrávají hru pomocí ShadowPlay od Nvidie.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
DingoBeast
Host
DingoBeast

Bohuzel je to tak a clovek je pak nas…nej. kdyz narazi na takove hrace. A co jeste nesnasim kdyz te zabijou vlastni lidi a z veciny pripadu jsou to hlavne podelany Cajmani.

eM
Host
eM

30E
O vánocích byla sleva..teď už nevím kolik..20-25?
Miliom hráčů..to se vyplatí.
Každopádně od začátku říkám, že největší slabinou PUBG je ARMA engine..

Ensferi
Host
Ensferi

Jakej Arma engine ?
A jinak nemyslím si že nejvíce cheateru je z asie ty jsou rádi že mají na pc co jim to utáhne na 20 FPS, Zkuste si zahrát na amerických serverech 🙂

Ghost
Host
Ghost

Co to meleš za sračky ? V Asii máš hodně pokročilých zemí a jedna z nich je i Čína která je špička v technilogiích, myslíš si že oni nemají na dobré PC ? + v Hongkongu vyrábí jedny z nejlepších chladičů na grafické karty na světě a to GALAX Hall of Fame které jsou proslulé svojí kvalitou, chlazením a možností taktování protože některé jejich verze GTX 1080 mají i 3×8 PIN přídavného napájení kvůli OC. Proto takové GPU se ty které známe jako sou ASUS, EVGA, ZOTAC či MSI můžou jít zahrabat takže nemel tu hovna když nevíš.

Dez1nd
Host
Dez1nd

Pubg jede na unreal engine 4.