Chcete trofej v Kingdom Come: Deliverance? Pak musíte zůstat panicem

Autoři českého RPG Kingdom Come: Deliverance jdou ve zobrazení středověkého života v českých zemích do velkého detailu. Ve hře tak pochopitelně nebude chybět ani intimní život. Hlavní hrdina Jindřich zkrátka bude mít své potřeby.

Jako hráč mu je však můžete upřít. Pokud to vydržíte dělat celou hru, což podle všeho nebude nic jednoduchého, obdržíte na konci speciální trofej pro panice. Vyšlo to najevo z výpisu trofejí hry na Playstation 4.

Jeden by si možná představoval, že trofejí by mohlo být odměněno přesně opačné chování. Tedy lovení žen, kterých má být ve hře opravdu hodně. Na druhou stranu, tehdejší puritánská společnost oceňovala zdrženlivost a mnišské chování.

V případě Kingdom Come: Deliverance jde tak o další starost všedního života, kterou budete muset řešit. Už před časem vyšlo najevo, že pokud použijete rychlé uložení, budete muset dál hrát opilý.

Kingdom Come: Deliverance vychází 13. února pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
rrrr
Host
rrrr

Začátek 15. Století opravdu nebyl puritanský. Je však faktem, že doba se začala měnit, stejně jako dnes. Co bylo možné v 90. Letech už nešlo později. Samozřejmě puritánské hnutí tu existovalo. Jenom teda nakonec naši zemi celou zplundrovali. To co píše komentujici nademnou je však možné.

Lajbor
Host
Lajbor

V 15. století u nás, lidé zrovna puritánští nebyli.
Na vesnicích dokonce mohl muž prohlásit sňatek za neplatný, pokud zjistil že nevěsta je ještě panna. Zjevně nestojí za nic, když se ji nikdo nezmocnil.

Toto ovšem platilo pro poddané, nikoli pro šlechtu.

Voegelin
Host
Voegelin

“Na vesnicích dokonce mohl muž prohlásit sňatek za neplatný, pokud zjistil že nevěsta je ještě panna.”

Nesmysl.

1. sňatky byly stále církevní. Těžko by církev prohlásila sňatek za neplatný z takového důvodu.

2. nedává to logiku. Jestliže byla dívka považována za špatnou, když byla panna, a tedy předmanželská/mimomanželská soulož byla považována za standard, tak jak to, že manžel odhalil to panenství až po svatbě? To by přece zjistil dávno před tím, protože už by si ji dávno prověřil.

wkl
Host
wkl

To mi nedává moc smysl. Já bych řekl, že spíš pokud už panna nebyla ne? A nebo v případě šlechtičny pokud manžel nebyl schopen naplnit manželské povinnosti pak bych řekl že její rodina mohla teoreticky požádat o anulování sňatku. Vždyť se i první noc odehrávala před svědky.

Trofej pro Jindru co sklátí na co přijde tedy nebude?

U2k
Host
U2k

Lajbor je zřejmě panic, protože tomu vůbec nerozumí… 😀