Piráti konečně rozlouskli ochranu Assassin’s Creed Origins. Do budoucna je to problém

Protipirátská ochrana Assassin’s Creed: Origins platila dlouhou dobu za jednu z nejúspěšnějších. Dlouhá doba v tomto případě znamená pouhé tři měsíce. 

Pro společnost Ubisoft jde v případě Assassin’s Creed: Origins o slušný úspěch, protože mohla tři měsíce prodávat hru, aniž by jí nekale “konkurovali” pirátské verze, které by se zdarma povalovaly na internetu. První čtvrtletí je pro hru vždy prodejně nejdůležitějším.

Co s Far Cry 5?

Ochrana Assassin’s Creed: Origins sestávala z poměrně jedinečné kombinace v podobě osvědčeného Denuva a softwaru VMProtect. Ani tato kombinace ale nakonec neodolala.

Podle neoficiálních informací chtěl Ubisoft tuto ochranu nasadit také na svůj další velký očekávaný titul – Far Cry 5. Teď však zřejmě bude muset provést nějaké změny, protože pokud by použil stejnou protipirátskou ochranu, měli by na ní crackeči už recept.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Lectiuss
Host
Lectiuss

Všechny DRM jsou naprosto nesmyslné, jenom omezují platící zákazníky, piráti si vždycky radši počkaj, až někdo udělá crack. Jejich tvrzení, že každá pirátská kopie se rovná ušlý zisk je naprosto nesmyslné. Ti, co jenom hry stahují, to zkrátka budou dělat a tu hru by si nekoupili.
Naopak bych řekl, že pirátství může v určitých ohledech zvýšit prodeje, protože si člověk hru vyzkouší, zjistí, jestli to za ty prachy vůbec má cenu, a když se mu hra hodně líbí, tak si jí třeba i koupí.

Matuch
Host
Matuch

Takhle to dělám já. Přijde mi daleko jednodušší si hru stáhnout a pak případně prostě smazat, než řešit nějaký refundace na Steamu. Nemám problém dát prachy za dobrou hru, když si to vývojáři zaslouží, ale nikdy nedám ani korunu do nějaký s**čky.

Petr
Host
Petr

Souhlas ale tu hru si nekoupí pokuď tam bude jen single kampaň na pět hodin a nic dalšího.

Klika
Host
Klika

Pokud vim, tak se to dalo stahnout crackle uz 3.2.2018 takze jeste navic zaspala (redakce).

Petr
Host
Petr

Ta proti pirácká ochrana je stejně na nic ti crackeři ji stejně za nějaký čas rozlousknou takže je zbytečné cpát tam denuvo když stejně crack bude

david
Host
david

jak může někdo napsat konečně rozlouskli. To redakce tady používá jenom piratske verze her?
zajímavé ☺

Zannie
Host
Zannie

Tady jde spíš už o hru “kdo z koho”… zatím vyhrávají crackeři jak koukam 😀

Alexis
Host
Alexis

Když jsou schopni dát ilustrační foto z Rogue, tak nevím čemu se divíš. Assassin jako Assassin, kdo pozná rozdíl.