Kdo v Kingdom Come použije rychlé uložení, musí dál hrát opilý

To tu ještě nebylo! V mnoha hrách sice můžete požít alkohol a následně sledovat, jak se lehce rozmaže nebo rozkymácí obraz. Jinak to ale žádné následky nemívá. V chystaném českém RPG Kingdom Come – Deliverance tomu ale bude jinak. Kdo bude příliš často používat funkci rychlého uložení (quicksave), aby se zajistil třeba před náročným soubojem, bude se muset vypořádat s důsledky opilosti.

Vývojářské studio Warhorse má za to, že rychlé ukládání hru až příliš zjednodušuje. Jednu chvíli tak přemýšleli dokonce o tom, že by ho znemožnili zcela. Nakonec ale nechtěli brát hráčům svobodu volby, a tak ho alespoň opatřili doprovodným efektem. Pokaždé, když uložíte pozici, vytáhne hlavní hrdina Jindřich placatku a mocně si přihne. Budete-li tak činit příliš často, bude rychle opilý, což vám následný souboj značně ztíží.

Kdo si přihne jednou, nemusí se obávat závažných důsledků – ty přijdou až při častém opakování. Standardní uložení přes menu nebo automatické uložení pak budou bez popíjení. Mimochodem: tento nápad pochází původně od komunity fanoušků Kingdom Come – Deliverance. Ta chtěla jít dokonce ještě dál a quicksave umožnit pouze v tavernách, což už by ale tuto funkci opět činilo víceméně nepoužitelnou.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

8 Komentáře zapnuto "Kdo v Kingdom Come použije rychlé uložení, musí dál hrát opilý"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Icener
Host

Koukám, že se tady quicksavuje jako oživot. 😀 😀 😀 😀

Funboy
Host

😀

Gay Satan
Host

Takze si akorat kazdy namakruje normalni save na klavesnici, popr pres AHK. Ale hlavne ze se vymysli blbost aby se o hre zase psalo.

pidalin
Host

On to ňákej mod odstraní. 😀 Proč ten autosave teda nezrušej? Ale Vávra je magor, já vim, sleduju ho na FB 🙂

Jiří je kkt
Host

Nakonec ale nechtěli brát hráčům svobodu volby, a tak ho alespoň opatřili doprovodným efektem…..

Další čůrákovina z garáže čůráčků….
Co třeba funkci autosave vložit do nastavení?? tak jak to dělá většina titulů?
Ne prostě uděláme něco extra co bude maximálně kokotský a nahovno…
Tohle bude jen další česká sračka která měla kdysi nadějí…

keiling
Host

co ty ses za magora ty kokote. bych ti dal facku za ty tvoje pritroubly kecy

Martin
Host

Přečti si ten článek ještě jednou truhlíku. Autosave a quicksave, jsou dvě různé věci.

Clasius
Host

Jaký je tedy problém v tom uložit hru přes menu – tři kliknutí navíc? To nemuseli funkci quicksave zakomponovávat, protože ji stejně nikdo nebude využívat. Spíš bude mít funkci pro pobavení, kdy si ze svého hrdiny můžou hráči udělat vožralu.

TOPlist