Kingdom Come už je možné uložit a ukončit. Patch opravuje celou řadu dalších chyb

V jedné věci se většina recenzí Kingdom Come: Deliverance, a to i těch pozitivních, shodovala – systém ukládání pozice není řešen šťastně. Tvůrci ho sice ospravedlňovali snahou o co největší autentičnost, bohužel však vedl k velmi frustrujícím situacím, a to zejména v kombinaci s chybovostí hry.

Nově vydaný patch, který Kingdom Come: Deliverance posouvá na verzi 1.3.1, přístup k ukládání pozic zmírňuje. Zatímco dosud bylo možné ukládat pouze uložením se ke spánku nebo požitím nápoje Sejvovice, nyní byla přidána také možnost “uložení a ukončení hry”. To znamená, že stále není možné ukládat libovolně, ale pouze ve spojení s následným ukončením hry.

Tato možnost je tedy určena pro ty hráče, kteří z nějakého důvodu nemohou hrát dále a od posledního uložení pozice už ve hře ušli nějaký kus a nechtějí ho opakovat. Rozhodně však není řešením takových situací, které hráči nejdou a před nimiž by si pozici rád uložil. Uložená pozice totiž po novém spuštění platí pouze jednou. Následné nahrání pozice už sahá po té předchozí.

Patch 1.3.1 vylepšuje také řadu dalších míst Kingdom Come: Deliverance. Kromě další porce vychytaných chyb vede k mnoha úpravám zkvalitňujícím zážitek z hraní. Mezi ně patří například vylepšený systém kapesních krádeží.

Příjemná je také nově implementovaná podpora Steam Cloud, což vede k tomu, že uložené pozice můžete využít na více počítačích, aniž byste je museli složitě přenášet.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pavel
Host
pavel

jste trochu opoždění 🙂 😀 už skoro týden 😉

Lojzík
Host
Lojzík

Tak nevím, já mám už pár dnů 1.3.3.