King´s Bounty II bude obsahovat české titulky na všech platformách

Foto: Cenega

Již 24. srpna se dočkáme pokračování veleúspěšné tahové strategie King´s Bounty od společnosti 1C Entertainment a Koch Media. S radostnou novinkou přišel český distributor Cenega a to, že hra na všech platformách bude obsahovat české titulky. To jak pro Playstation 4, PC, Nintendo Switch a Xbox One.

K dispozici je také nové příběhové video a slova hlavního producenta:

“Velkým úkolem pro tým bylo vytvořit pohlcující příběh a zážitek, který je formován a poháněn jeho bohatými postavami a jedinečným prostředím” řekl Denis Maltzev, Lead Producer v 1C Entertainment. “King´s Bounty II nabízí jedinečnou a zajímavou kombinaci RPG prvků, tahové strategie a fantasy prvků, které dohromady skutečně vynikají. Těšíme se až budeme sdílet tento krásný svět a jeho dobrodružství s hráči.”

Foto: Cenega

Zatím o hře víme jen pár drobných informací, jako je nastínění příběhu, nebo, že si hráči budou moci vybrat jednu ze tří hratelných postav. Také že pro vývojáře je to doposud největší otevřený svět, na kterým pracovali. Nezbývá nám nic jiného než si ještě nějaký ten měsíc do vydání počkat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na