Klasika pokračuje. První trailer System Shocku 3

Foto: System Shock 3

Dvoudílná série System Shock je skutečnou videoherní klasikou, která však dlouho patřila dávné minulosti. Známá značka však opět ožívá, a to jak prostřednictvím chystaného remaku, tak rovnou v podobě třetího dílu, který se prvním trailerem představil na akci Game Developers Conference 2019.

Z videa System Shock 3 je na první pohled jasné, že se vrací SHODAN, tedy cítící umělá inteligence, jež byla hlavním antagonistou v předchozích dvou dílech. Vývojářské studio Otherside Entertainment, které tvoří mimo jiné zkušení herní tvůrci v čele s Warrenem Spectorem a Paulem Neurathem, hru představilo v rámci Unity Keynoute, čímž v podstatě sdělilo, že hra využívá enginu Unity.

Otherside nedávno ukončilo spolupráci s krachujícím vydavatelem Starbreeze a aktuálně hledá nového partnera pro vydání System Shock 3. Nezbývá než doufat, že hra dopadne lépe než prvotina studia v podobě navázání na jinou klasiku – Underworld Ascendant, jejíž první verze byla hodně nepovedená a jíž se teď autoři snaží vylepšit seč mohou.

System Shock 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na