Čeká nás na letošním PAX odhalení nového Duke Nukema?

Vypadá to, že studio Gearbox chce prostor, jehož se mu dostane na letošním ročníku veletrhu PAX, využít opravdu na sto procent. To, že se dozvíme nové podrobnosti o Borderlands 3, vnímáme jako hotovou věc. Na oficiálním Twitteru společnosti se však dnes objevila zmínka, která indikuje, že bychom se mohli dočkat ještě jednoho odhalení, jež by mohlo být celkem překvapivé.

Obrázek, který se dnes na Twitteru objevil, zobrazuje dvě ikonické postavy. Tou první je Ishi Sato, hlavní hrdina akční střílečky Bulletstorm a druhou nikdo menší než Duke Nukem, kterého není potřeba představovat snad nikde na světě. Jediný komentář, jenž lidé z Gearboxu k obrázku připojili, říká: „Je na čase teasovat další hru, kterou letos ukážeme na PAX!“

Existuje mnoho možností, jak si tuto novou informaci můžeme vyložit. První je eventuální šance propojení světů obou výše zmíněných her do jednoho celku, další pak možné odhalení nového dílu pro jednu z těchto her. Nebo se jedná o něco úplně jiného. Co myslíte vy? Dali byste si líbit další pokračování jedné z těchto značek?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vietrak
Host
Vietrak

Duke Nukem davno umrel spolu s nikdy nevydanym dilem Forever. Kazdopadne nejakej hodne povedenej remaster ala nedavno vydany Resident Evil bych si nechal libit… :))