Klíče už je na Steamu možné aktivovat i v prohlížeči

Steam se stává pro hráče komfortnějším místem. Kdo disponuje aktivačním klíčem k nějaké hře, může si ji nově aktivovat prostřednictvím obyčejného internetového prohlížeče na webu Steamu. Dosud byla aktivace hry pomocí klíče možná pouze skrz desktopový klient, tedy nainstalovanou aplikaci Steam.

Malý háček na celé věci je v tom, že pro registraci je třeba jít na speciální aktivační stránku, která zatím není nikam prolinkovaná. Novou funkci tak můžete snadno přehlédnout. Počítáme ale s tím, že se brzy dostane na dobře viditelné místo.

Valve tak jde směrem k uživatelské přívětivosti nezávisle na platformě. Odpovídající aplikace pro smartphony už je nějakou dobu k dispozici. Kdo si tak třeba tajně kupuje klíče v práci, může si je přímo v kanceláři také aktivovat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 1.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tulák
Host
Tulák

Nefunkční!
Na adrese https://store.steampowered.com/login/?redir=account%2Fregisterkey&redir_ssl=1 jsem zadával své přihlašovací údaje, které mi normálně na steamu jdou a na této stránce mi to neustále říkalo že mám špatné heslo či uživatelské jméno.