Divinity: Original Sin 2 – sběratelská edice vyjde v pouhých 1000 exemplářích a stojí balík

Larian Studios evidentně chápou význam sběratelských edic a rozhodně s nimi v případě Divinity: Original Sin 2 nechtějí zahltit trh. Na oficiálních stránkách hry si už můžete objednat pěknou sběratelskou edici, která zahrnuje spoustu bonusů a především bude k dostání v pouhých 1000 exemplářích. Pak bude konec.

Pokud se pro Collector’s Edition Divinity: Original Sin 2 rozhodnete, čeká na vás hezká látková mapa herního světa, sbírka artworků, žurnál s pevnými deskami, Diorama, manuál (ano, krásná papírová příručka pro samotnou hru – mladší ročníky už možná ani neznají). Vrcholem je potom téměř 25 cm vysoká figurka nemrtvého charakteru Fane, kterou dostanete dokonce s vyměnitelnou hlavou.

Hra samotná však bude mít podobu pouhého klíče na Steam, což je zklamání pro všechny fanoušky Steelbooků. Posuďte sami, zda je to za cenu 170 dolarů (cca 3700 Kč) nabídka stojící za zvážení. Vzhledem k omezenému nákladu by to mohla být zajímavá raritní věc do sbírky.

Autoři garantují pro předobjednávky datum dodání 14. září 2017. Nové Divinity si tak fanoušci mohou zahrát přesně v den vydání.

Divinity: Original Sin II – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na