World of Tanks nabízí obří bitvy až pro 60 hráčů

Už vám normální bitvy ve World of Tanks pro maximálně 30 hráčů přijdou příliš malé? Pak přesně pro vás autoři přichystali mód obřích bitev (Grand Battle). Vývojářské studio Wargaming vydalo patch 9.20, ve kterém proti sobě může vyrazit až 60 hráčů (30 v každém ze dvou týmů).

Cílem je dobýt nepřátelskou základnu nebo zničit všechny soupeřovy stroje. Aby nebylo narušeno vyvážení hry, řídí se mix hráčů a strojů matchmaking systémem. To by mělo zajistit, aby jeden z týmů nevyhrál jen díky svému složení.

Zatím tyto bitvy probíhají na mapě Nebelburg, která má rozměry 1,4×1,4 km. Další mapy zatím nejsou k dispozici. Na 15 minut trvajících bojích se smí podílet pouze tanky v Tieru 10 – nový mód se tak soustředí výlučně na zkušené hráče s dostatečným množstvím endgame tanků.

Zatím v testovací fázi

Jako odměnu za úspěšné odstřely hráči vedle kreditů a zkušenostních bodů obdrží také válečné dluhopisy. S nimi můžete tanky a jejich výzbroj dále vylepšovat. Dosud bylo dluhopisy možné získat pouze prostřednictvím hodnoceného žebříčku.

Mód obřích bitev Grand Battle pro World of Tanks se zatím nachází v testovací fázi, což znamená, že změny jsou možné kdykoliv a tvůrci uvítají od hráčů feedback.

World of Tanks – obří bitvy na videu

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na