Kojimův nesmírně ambiciózní Death Stranding opět napíná novým trailerem

Slavný herní tvůrce Hideo Kojima pracuje na nové hře Death Stranding. To víme, ale přestože už máme za sebou několik videí, nevíme prakticky nic dalšího. Nový trailer je opět velmi lákavý, ale jak už je zvykem, prozrazuje jen naprosté minimum opravdových informací o hře.

Ve videu vystupuje znovu herec Norman Reedus, který je vedle Madse Mikkelsena jedním ze dvou hlavních představitelů Death Stranding. Už jen angažmá známých herců ukazuje to, že Kojima v této hře míří na filmový zážitek, který by ale neměl zapomínat, že je stále hrou. Podle všeho přitom půjde o survivalovou hru, v níž budete bojovat o přežití. Tomu ostatně napovídá dosavadní ladění videí, které je velmi ponuré a vyzařující zvláštní atmosféru.

Death Stranding je první Kojimovou hrou, která vzniká poté, co svou firmu Kojima Productions oprostil od vazeb na společnost Konami. Stále se však drží věrnosti Sony. Death Stranding by tak měl rozšířit řady titulů exkluzivně vydaných pro konzoli Playstation 4. A že v tomto případě půjde o opravdu velký úlovek, jistě netřeba dodávat.

Není však stále jasné, kdy Death Stranding vyjde. Stále však existuje šance, že by se tak mohlo stát už v příštím roce.

Death Stranding – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pete
Host
pete

vypadá to přesně tak bizzardně a divně jak bych od Kojimi čekal… MGS je jedna z nejlepších herních serii vůbec a toto bude stejně dobré snad i lepší