Kolem sci-fi The Mandate to vypadá všelijak, jenom ne dobře

V minulých měsících bylo kolem chystaného sci-fi RPG The Mandate podezřelé ticho. Momentálně se objevují dokonce náznaky toho, že se s tímto ambiciózním titulem nikdy nesetkáme.

Poslední příspěvek z Kickstarterové stránky hry pochází z dubna tohoto roku. Tehdy tvůrci ze studia Perihelion Interactive oznamovali, že vedou rozhovory s vydavatelem EuroVideo ohledně dalšího financování. Od té doby se tým odmlčel.

Nepěkné náznaky

Sám o sobě by to ještě nebyl důvod ke znepokojení, byť je to v případě podobného projektu, který je částečně financován fanoušky a autoři by tak měli klást značný důraz na komunikaci, minimálně podezřelé. Ale přeci jen – v některých fázích vývoje nemusí být tolik o čem reportovat. Autoři však slibovali informace každý měsíc, ať se děje co se děje.

Kromě toho jeden z hráčů, kteří na projekt přispěli v kampani na Kickstarteru, v oficiálním fóru uvedl, že má informace o rozpuštění Perihelion Interactive. Práva na oficiální webovou stránku i fórum jsou navíc zaplacena pouze do 19. srpna 2017 a dosud nebylo požádáno o jejich prodloužení.

The Mandate tak nejspíš skončí v propadlišti dějin jako spousta dalších ambiciózních titulů, jejichž autoři si řekli o peníze na Kickstarteru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na