Komplexní strategie Humankind v novém traileru

Ve hře Humankind hráči vstoupí do role vlastnoručně vytvořeného avatara, jehož vzhled se bude v průběhu hry vyvíjet v závislosti na stylu hraní, dosažených úspěších a způsobu vývoje kultur a civilizací.

Představte si, že máte možnost přepsat celý příběh lidských dějin. Jak by vypadalo směřování lidského druhu podle vás? To je otázka, která stojí ve středobodu nové ambiciózní tahové strategie Humankind, kde bude Vaším úkolem vést Váš lid od neolitické éry až po moderní věk a vytvořit tak zcela unikátní civilizaci.

Klíčové prvky Humankind

  • Jeden milion civilizací: Vytvořte si svou vlastní unikátní civilizaci kombinováním více než 60 odlišných historických kultur. Způsob, jakým se rozhodnete postupovat, je jen na Vás. Každá z kultur přináší vlastní herní rovinu, která vede k téměř nekonečnému množství výsledků.
  • Více než historie: Staňte se svědky a čelte skutečným historickým událostem, provádějte význačné vědecké objevy a navštivte ty nejrozmanitější divy světa. Utvářejte víru svého lidu a konfrontujte ostatní hráče. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní další směřování herního příběhu.
  • V očích příští generace: Na cestě závisí více, než na cíli. Proslulost je novou a určující podmínkou vítězství. Každý velký čin a každé morální rozhodnutí, které učiníte, každá bitva, kterou vyhrajete, se bude podílet na budování Vaší slávy a zanechá dlouhotrvající dopad na celý svět.
  • Taktický svět: Předveďte své taktické schopnosti a ovládněte orientaci v terénu, stavbu měst a válečné konflikty. Zvolte si pro své město vyvýšené místo a zajistěte tak, aby bylo těžké jeho dobytí. Přivolejte své spojence, když potřebujete pomoc a proměňte tak epické bitvy ve světovou válku se vším všudy!

Humankind vychází v roce 2020 na PC.

Humankind – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 2]

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pelda
Host
Pelda

Toz mohli ste napsat aj neco o tej hře 😀