Konečně Diablo 4? Blizzard slíbil na listopad velké oznámení v sérii

Vývojářské studio Blizzard zveřejnilo program listopadového veletrhu BlizzCon, který u mnoha fanoušků vzbudil dost možná oprávněné naděje, že by konečně mohlo být oznámeno Diablo 4. Jisté to ale pochopitelně zatím není.

Proč je ale možné se domnívat, že se chystá Diablo 4. Inu, Blizzard na program BlizzConu hned po úvodní ceremonii zařadil panel, který se bude zabývat budoucností série Diablo. A jak už víme z minulých let, první panel má je skutečně prémiový a obvykle na něm dojde k velkému oznámení. Autoři přitom novinky o sérii Diablo slibovali před několika měsíci a podle všeho hledají nové kolegy.

Osobně tipuji, že se Diablo 4 představí krátkým teaserem, přičemž bude doplněno několik málo informací. Domnívám se, že pokud by Blizzard oznámil pouze další datadisk k Diablu 3, bylo by zklamání fanoušků opravdu velké.

Případné Diablo 4 je pro Blizzard v zásadě sázkou na jistotu. Vzhledem k tomu, že studio je součástí koncernu Activision Blizzard, který potřebuje uspokojit akcionáře patřičnými zisky, jde i z tohoto hlediska o logické rozhodnutí.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny
Host
Johny

Také bych dal přednost novému dílů,před dalším obsahem pro třetí díl.Ale pokud by to bylo radikální přidání obsahu či ještě více ingame změn,tak budu rád za cokoliv.