Další Assassin’s Creed už by opět mohl mít multiplayer. Říká někdo Battle Royale?

V podobě Assassin’s Creed: Brotherhood se do oblíbené herní série poprvé dostal multiplayer, ovšem s dílem Assassin’s Creed: Unity zmizela možnost hrát s dalšími hráči bez jakékoliv náhrady s pouhým vysvětlením, že se tvůrci napříště chtějí soustředit na zážitek pro jednoho hráče.

Jak už to ale tak v korporacích bývá, a Ubisoft v tomto není žádnou výjimkou, je potřeba, aby se neustále něco dělo. Zástupci společnosti tak nyní položili na stůl možnost, že pokračování aktuálního dílu Assassin’s Creed: Odyssey (recenze) multiplayerem opět bude disponovat.

Máme spoustu technologií a jde tedy o něco, o čem rozhodně přemýšlíme. Assassin’s Creed nemá žádný multiplayer, který je ale důležitý pro sociální aspekt hraní. Proto to znovu zvážíme,” uvedl Serge Hascoet pro magazín Game Informer.

Assassin’s Creed každopádně bude vyžadovat opatrný přístup k multiplayeru, protože přeci jen nejde o běžnou akci. Už hra více hráčů v Brotherhood byla postavena originálně a preferovala důvtipný přístup. Ale co nás čeká v době, kdy každý chce mít své Battle Royale, těžko říct.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na