Kultovní Metal Wolf Chaos se dočká předělávky. Americký prezident se stane válečníkem v mechovi

V našich luzích a hájích nepatří Metal Wolf Chaos zrovna ke známým hrám. Důvodem je to, že jinak kultovní titul vyšel před čtrnácti lety výhradně na herní konzoli Xbox a navíc exkluzivně v Japonsku. Vývojářské studio From Software se však ve spolupráci s vydavatelem Devolver Digital rozhodlo poněkud střelenou hru vrátit na scénu a z amerického prezidenta udělat válečníka v jednom z mechů, tedy obřích bojových robotů.

Metal Wolf Chaos XD bude remasterem původní hry a vedle grafiky v rozlišení 4K a s podporou poměru stranu 16:9 nabídne spoustu pořádně absurdní akce. V pohledu z třetí osoby se vžijete do role amerického prezidenta Michaela Wilsona a budete bojovat proti armádě, kterou ovládá viceprezident ve snaze nejvyššího muže státu svrhnout.

Prezident se přitom může pochlubit oblekem Metal Wolf, který není ničím jiným než mechem, a právě v něm se probíjí Spojenými státy americkými. Dějištěm je například Grand Canyon, Brooklynský most a Bílý dům.

Bude zajímavé sledovat, jak se Metal Wolf Chaos XD uchytí mimo Japonsko, ale něco nám říká, že pokud bude mít slušnou hratelnost, šílená myšlenka leckoho přiláká.

Metal Wolf Chaos XD má vyjít ještě letos, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na