The Elder Scrolls: Blades představeno. Hra vyjde zdarma na mobilech a počítačích, podporovat bude i virtuální realitu

Společnost Bethesda oznámila další titul značky The Elder Scrolls. Nejde však o pokračování původní série, na to zde bude právoplatný šestý díl, jako spíše o pokus přenést slavnou ságu na obrazovky mobilních zařízení. The Elder Scrolls: Blades však vyjde také na PC a bude podporovat virtuální realitu.

Zahrajete si za jednoho z Bladeů, tedy nejlepších císařských válečníků, který se vrací do svého domovského města, jež bylo zničeno a potřebuje znovu vybudovat. Hlavní náplní tak bude stavební mód, ve kterém budete vylepšovat a zkrášlovat své město. Tím, jak bude krásnější a vychytanější, se budou zpřístupňovat nové postavy, jež vám zadají další a další úkoly. Hráči budou také moct navštěvovat města svých přátel.

Velmi slušné provedení

The Elder Scrolls: Blades samozřejmě nebude pouze o budování, ale také o boji, na který se můžete podívat v prvním traileru, jenž ukazuje také to, že budete hrát standardně z pohledu první osoby. Těšit se můžete na venkovní areály i dungeony, které se graficky rovnají těm nejlepším zážitkům z předchozí generace konzolí.

Vedle Town módu, tedy budování města, se můžete pustit také do módu Abyss. V něm můžete vyzkoušet, jak daleko se dostanete v dungeonu. V nabídce nechybí ani Arena, jež vám umožní věnovat se boji proti skutečným protihráčům.

Mobilní verze The Elder Scrolls: Blades se ovládají pochopitelně na dotykovém displeji, ovšem PC verze přinese pravděpodobně klasičtější způsob ovládání.

The Elder Scrolls: Blades má vyjít na podzim tohoto roku a bude k dispozici zdarma.

The Elder Scrolls: Blades – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na