V květnu se dočkáme vydání Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Pokud jste dosud neměli šanci vyzkoušet si českou hru Kingdom Come: Deliverance, nyní k tomu dostanete další příležitost. Již 28. května by se měla na trhu objevit její Royal edice, která bude dostupná pro všechny platformy, na něž hra minulý rok vyšla, a sice pro PC, PS4 a Xbox One.

Jak již název edice napovídá, bude se jednat o kompletní verzi hry, do níž budou zakomponovány všechna dosud vyšlá velká příběhová DLC – From the Ashes, The Amorous Adventures of bold Sir Hans Capon a Band of Bastards. Čtvrté a poslední DLC A Woman’s Lot bude v edici přítomno pouze formou kódu – datum jeho vydání zatím oficiálně oznámeno nebylo a pravděpodobně si na něj budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Kromě výše uvedených rozšíření, která nějakým způsobem rozvíjejí příběh základní hry, bude součástí Royal edice také DLC Treasures of the Past, jež nicméně již dostali zdarma všichni hráči, kteří si základní hru koupili v rozšířené verzi. Za Royal edici Kingdom Come zaplatíte něco málo přes dva tisíce korun, takže pokud jste s úžasnou atmosférou této hry dosud nepřišli do kontaktu, jedná se aktuálně asi o nejvýhodnější způsob, jak to můžete napravit. Samozřejmě, pro hráče, kteří již hru vlastní, se o nijak lákavou nabídku jednat nebude.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na