Oznámeno Divinity: Fallen Heroes. Půjde o příběhovou strategii ze známého světa

Belgické vývojářské studio Larian se vrací do svého oblíbeného univerza Divinity. Ovšem kdo by čekal pokračování vynikajícího RPG Divinity: Original Sin 2, bude možná zklamán. Novinka se jmenuje Divinity: Fallen Heroes a půjde ze všeho nejvíce o taktickou strategii na tahy.

Autoři však v Divinity: Fallen Heroes chtějí udržet silné stránky značky, za které považují především důraz na příběh. Hra tak bude dějově hodnotná a nabídne mnoho možností k rozhodování, jež ponese své důsledky. “V naší hře příběh ovlivňuje vše, co se stane v misích a to, co se stane v misích, zase ovlivní příběh,” říká šéf studia Swen Vincke.

Divinity: Fallen Heroes svým příběhem naváže na Divinity: Original Sin 2, což ocení fanoušci tohoto RPG. Nováčci, kteří si chtějí zahrát pouze chystanou strategii, však nebudou ztracení. Znalci značky se sice mohou těšit na střetnutí se starými známými, ale děj jinak obstojí sám o sobě.

Tip na článek:  Divinity: Original Sin 2 - recenze - RPG roku přichází

Hráči, kteří Divinity nehráli si Fallen Heroes budou schopni užít,” říká Vincke. “My jsme ale chtěli pokračovat s charaktery, které jsme rozvinuli v Original Sin 2. Máme je rádi, fanoušci je mají rádi. Věříme, že budou nadšení z toho, že budou moct ovládat Malady v boji. Pokud jste hráli Original Sin 2, budete se cítit, jako byste se vrátili domů. Pokud ne, můžete se těšit na spoustu nových charakterů.

Po herní stránce připomíná Divinity: Fallen Heroes ze všeho nejvíce oblíbený XCOM, což ve spojení se silnou příběhovou notou zní velice slibně. Ostatně, podívejte se na první trailer.

Divinity: Fallen Heroes zatím nemá stanoveno datum vydání a vyjde na PC.

Divinity: Fallen Heroes – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na