Last Tide je Battle Royale hrou se žraloky. Hráči ji překvapivě milují

Zase další Battle Royale hra, můžete si o Last Tide klidně na první pohled říct, navíc jako vždy v předběžném přístupu. Když už se podíváte na ohlasy hráčů na Steamu, čekali byste samá negativa o nedodělanosti hry, stejně jako nářky na podobnost s PUBG a dalšími věhlasnými zástupci žánru. 

Jenže Last Tide je nakonec přeci jen jiné. Vývojářské studio Digital Confectioners v něm dává průchod své vášni pro žraloky, kterou projevilo už v předchozím titulu Depths, a kombinuje ji právě s dnes velmi oblíbeným herním žánrem. Výsledkem je překvapivě zábavný Battle Royale nebo chcete-li Aquatic Royale, a to přesto, že zatím není hotový.

Last Tide v předběžném přístupu vyšlo 27. srpna a od té doby získalo několik set pozitivních recenzí od samotných hráčů. Celkový ohlas se drží na více než slušných 81 %. Hráči chválí především chování zbraní, netradiční zasazení a samotné žraloky.

V Last Tide se v podmořském světě střetává tradičních 100 hráčů, kteří jdou po krku nejen sami sobě, ale musí obstát také v konfrontaci s četnými žraloky. Dravé ryby krouží ve stále užších formacích a omezují tak hráčské pole.

Hráči ve svých ohlasech referují o skvělých momentech, které Last Tide přináší. Například o boji hráčů v podmořské budově, do které najednou vtrhl žralok a jednoho z nich zkrátka zakousl.

Last Tide – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na