Češi slaví úspěchy. Shadowgun War Games se stalo nejlepší mobilní hrou veletrhu Gamescom a tuzemský tým vyhrál i turnaj

České vývojářské studio Madfinger Games pokračuje ve spanilé jízdě na poli mobilních akčních her. Chystaný titul Shadowgun War Games, který je zaměřen na multiplayerové mobilní hraní, získal na letošním ročníku veletrhu Gamescom titul nejlepší mobilní hry, která zde byla prezentována.

Češi tak na Gamescomu pravidelně zanechávají výraznou stopu. Loni byl totiž za nejlepší hru celého veletrhu vyhlášen český hit Kingdom Come: Deliverance. Aby toho nebylo málo, český tým Esport Student Association (ESA), který je složen ze studentů Vysokého učení technického, zvítězil v turnaji, jenž se ve hře Shadowgun War Games v rámci veletrhu pořádal.

Brněnské studio Madfinger Games pracuje na sérii Shadowgun dlouhodobě. Jde o oblíbené free2play mobilní hry. Poslední díl série – Shadowgun Legends – si stáhly miliony hráčů a titul je jednou z nejlépe hodnocených akčních her pro mobilní platformy.

Shadowgun War Games – záběry z turnaje

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na