Virtuální Spider-Man vypadá ve skutečnosti mnohem hůře, než slibovaly videa a obrázky, stěžují si hráči

Asi to také znáte. Když dojde k oznámení nějaké hry s velkými ambicemi, je kolem ní hned plno krásných videí a obrázků, které vypadají až neuvěřitelně detailně. Často se ale stává, že jde jen o umělé pozlátko a hra v reálu vypadá hůře. V některých případech o poznání hůře.

Přesně to se pravděpodobně přihodilo nové hře od studia Insomniac Games, kterou je Marvel’s Spider Man. Ten vychází exkluzivně pro herní konzoli Playstation 4 od Sony a měl patřit k tomu graficky nejhezčímu, co pro toto zařízení, jehož životní cyklus se chýlí ke konci, vzniklo. Do poslední chvíle zveřejňované materiály hráče v tomto přesvědčení utvrzovaly.

Hráči se cítí podvedeni

Jenže teď se vybraným novinářům a hráčům dostaly do ruky první kopie hry a na internet nějaká ta gameplay videa. A jak se ukazuje, autoři si v přípravě marketingových materiálu docela pomáhali. Výsledná hra totiž zase tak dobře nevypadá. Samotný Spider-Man není tak detailní, textury jsou částečně rozmazané a například kaluže oproti těm prezentovaným dosti malé, někdy až přehlédnutelné.

Není tedy divu, že se hráči bouří. Mnozí z nich si totiž Spider-Mana předobjednali i proto, jak dobře na videích vypadal. Nyní v tomto ohledu dostanou do značné míry jinou, ne tak dokonalou hru.

Spider-Man vychází 4. září, a to výhradně pro Playstation 4.

Související články

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist