Virtuální Spider-Man vypadá ve skutečnosti mnohem hůře, než slibovaly videa a obrázky, stěžují si hráči

Asi to také znáte. Když dojde k oznámení nějaké hry s velkými ambicemi, je kolem ní hned plno krásných videí a obrázků, které vypadají až neuvěřitelně detailně. Často se ale stává, že jde jen o umělé pozlátko a hra v reálu vypadá hůře. V některých případech o poznání hůře.

Přesně to se pravděpodobně přihodilo nové hře od studia Insomniac Games, kterou je Marvel’s Spider Man. Ten vychází exkluzivně pro herní konzoli Playstation 4 od Sony a měl patřit k tomu graficky nejhezčímu, co pro toto zařízení, jehož životní cyklus se chýlí ke konci, vzniklo. Do poslední chvíle zveřejňované materiály hráče v tomto přesvědčení utvrzovaly.

Hráči se cítí podvedeni

Jenže teď se vybraným novinářům a hráčům dostaly do ruky první kopie hry a na internet nějaká ta gameplay videa. A jak se ukazuje, autoři si v přípravě marketingových materiálu docela pomáhali. Výsledná hra totiž zase tak dobře nevypadá. Samotný Spider-Man není tak detailní, textury jsou částečně rozmazané a například kaluže oproti těm prezentovaným dosti malé, někdy až přehlédnutelné.

Není tedy divu, že se hráči bouří. Mnozí z nich si totiž Spider-Mana předobjednali i proto, jak dobře na videích vypadal. Nyní v tomto ohledu dostanou do značné míry jinou, ne tak dokonalou hru.

Spider-Man vychází 4. září, a to výhradně pro Playstation 4.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na