Legendární Bulánci se vrací. Autoři spustili kampaň na Startovači

Foto: SleepTeam

Kultovní česká hra Bulánci, která byla svého času postrachem snad všech učitelů informatiky, se po dvaceti letech vrací. Tvůrci ze studia SleepTeam dnes spustili kampaň na Startovači, kde můžete na vznik volného pokračování této klasiky přispět i vy. Cílová částka je stanovena na 500 000 Kč.

„Rozhodli jsme se vyslyšet vaše výzvy. Je potřeba, abychom se znovu tvrdě postavili na stranu měkkých. Musíme společně šířit bulánčí filosofii a postavit se a posadit nebo klidně zalehnout za práva všemožných polštářků, podušek a jim podobných,“ říkají tvůrci.

Bulánci 2.0 budou kompletně ve 3D a měli by být dostupní prakticky na všech platformách. Kromě PC jsou v plánu také verze pro Switch, PS4, PS5, XOne a XOne X. V případě většího úspěchu kampaně bychom se poté mohli dočkat i verze pro mobilní telefony, kam se ostatně podíval i první díl.

Foto: SleepTeam

Ve hře se objeví známé úrovně z původní hry a také řada nových. Novinkou bude střídání dne a noci v některých levelech a změny počasí, mající vliv na hratelnost.

Součástí hry bude příběhová kampaň, kterou bude možné hrát jak sólově, tak v kooperaci. Chybět samozřejmě nebude klasický deathmatch a nově také dobývací mód.

Pokud na Startovači přispějete, můžete získat některou ze zajímavých odměn. Kromě předběžného přístupu do hry například také novou stolní hru Bulánci nebo cínovou figurku.

Bulánci 2.0 – Startovač

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na