Legendární Warcraft 3 stále žije. Blizzard pro 16 let starou hru hledá nové vývojáře, zřejmě se něco chystá

To, že se Blizzard dokáže velmi dobře starat o své klenoty, víme už nějakou dobu. Firma to přitom opět ukazuje na příkladu 16 let starého Warcraftu 3, což není jen tak nějaký historický kousek, ale stále velmi oblíbená realtimová strategie, ve které se pořádají i četné turnaje. Teď se zdá, že autoři chtějí Warcraftu 3 vlít novou krev do žil.

Už v únoru Blizzard pro Warcraft 3 oznámil velký patch a také uspořádání mezinárodního turnaje. Od té doby se hře pravidelně dostává updatů. Podle všeho to ale není zdaleka vše. Do své centrály v kalifornském městě Irvine společnost hledá posily do týmu “Classic Games”, kde by se dotyční věnovali právě Warcraftu 3 a dalším starším titulům legendárního vývojáře.

Množí se tak náznaky, že se Warcraft 3 dočká remasterované verze, podobně jako loni vznikl Starcraft Remastered. Blizzard už dříve uvedl, že se do remasterů nechce pouštět předtím než své klasické hry převede do herních standardů dneška. To se s Warcraftem 3 podle všeho v posledních měsících děje, a tak by Warcraft 3 Remastered nemělo stát nic v cestě.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na