Podzim bude na zajímavé hry silný. Nejúspěšnější bude Red Dead Redemption 2, předpovídá analytik

Na podzim vyjde řada ambiciózních herních titulů, které slibují velmi zajímavou předvánoční sezónu. Mnozí už se teď snaží uhodnout, která z her se stane tou vůbec nejúspěšnější. Šanci má rozhodně westernová akce Red Dead Redemption 2, kterou do této pozice staví analytik Mat Piscatella. Podle něj se stane nejúspěšnější hrou roku.

Analytik přitom sestavil seznam titulů, které podle něj budou za rok 2018 nejvíce prodávané. Některé z nich už vyšly, ale hlavní produkci si vydavatelé nechávají právě až na období před Vánoci. Z tohoto pohledu je zajímavé umístění Far Cry 5, které Piscatella řadí na velmi slušné páté místo, a to ještě před Fallout 76, kterému tedy evidentně zase tolik nevěří, což může být dáno kontroverzním přijetím nového pojetí hry fanoušky.

  1. Red Dead Redemption 2
  2. Call of Duty: Black Ops 4
  3. Battlefield 5
  4. NBA 2K19
  5. Far Cry 5
  6. Madden NFL 19
  7. Fallout 76
  8. God of War
  9. Monster Hunter: World
  10. Marvel’s Spider-Man

Překvapivě nejúspěšnější konzolí za tento rok má být Nintendo Switch, což je dáno vydáním atraktivních titulů jako Super Smash Bros. Ultimate, stejně jako Pokémon: Let’s Go Pickachu a Pokémon: Let’s Go Evoli. Ovšem také Playstation 4 a Xbox One by měly zažít úspěšnější rok než loni, což vzhledem k jejich stáří není vůbec samozřejmé.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na