Letošní Call of Duty má na svědomí Infinity Ward a nabídne příběhovou kampaň

S novým rokem se pomalu, ale jistě začaly rozjíždět také spekulace kolem nového dílu série Call of Duty, který společnost Activision Blizzard ani tentokrát nevynechá, jak potvrdila svým akcionářům. Dokonce prozradila první informace.

Jak už se tušilo, má nový díl Call of Duty na svědomí zkušené vývojářské studio Infinity Ward, které nechalo sérii v roce 2002 vzniknout. Ohledně zasazení zatím vydavatel sice nic neprozradil, ale uvedl, že hra bude zakotvená v jednom z nejdůležitějších příběhů značky. Z toho by se dalo vyvozovat, že by mohlo jít o další Modern Warfare.

Zajímavá je také informace, podle které bude Call of Duty 2019 disponovat singleplayerovou kampaní. Ta přitom předchozímu dílu v podobě Call of Duty: Black Ops 4 scházela, což nakonec zase tolik nevadilo, a tak se mělo za to, že tak mohou dopadnout i další díly. Kromě příběhové kampaně se můžeme těšit také na kooperativní a online složku.

Nové Call of Duty vyjde tradičně na podzim tohoto roku, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na