Metro Exodus dopadlo v recenzích nadmíru dobře

První recenze zítra vycházející akce Metro Exodus už jsou venku a fanoušci série si mohou oddychnout – hra podle nich dopadla více než dobře. Průměrné hodnocení na portálu Metacritic dosáhlo velmi solidních 84 % a už se pravděpodobně příliš měnit nebude.

Není to vždy perfektní, ale celkově tu máme nejlepší příběhovou FPS za poslední roky, která je tvořená s láskou a nabízí mnohem více svobody, byť stále s důrazem na vyprávění, grafiku a míru detailu,” napsal recenzent magazínu The Games Machine.

Celkové hodnocení recenzí se nejčastěji pohybuje od 80 do 90 %. Najdou se ale i výjimky. “Metro se vyrovnává s vážnými bolestmi, které provázejí jeho přerod v AAA značku, což znamená, že je ještě daleko od vysoce kvalitního blockbusteru. Hra nenabízí o mnoho více než pár skvělých momentů, dobrou grafiku a něco hezkých obrázků ve svém novém postapokalyptickém světě,” píše magazín Power Unlimited, který udělil poměrně nízké hodnocení 67 %.

Metro Exodus vychází 15. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na