Listopadové herní žně. Podívejte se, jaké tituly vycházejí tento měsíc

Listopad patří v herní branži k tradičně k nejsilnějším měsícům v roce. Předvánoční prodeje běží na plné obrátky a co se nestihne začít prodávat v listopadu, už to těžko do Vánoc dožene. Připravili jsme pro vás tedy ucelený seznam nejzajímavějších titulů, které se tento měsíc objeví na pultech obchodů. Věříme, že si mezi nimi každý vybere svého favorita, se kterým může trávit prodlužující se podzimní večery.

Call of Duty: WW2

Po 14 letech na den přesně od vydání prvního Call of Duty vychází nejnovější díl každoroční série. Ta je letos výjimečná v tom, že se po dlouhé době vrací do kulis druhé světové války, která to celé odstartovala a sérii proslavila. Autoři si tentokrát připravili kampaň sledující osobní příběh vojáka Danielse, což znamená už nebudete neustále měnit role. Nechybí ani oblíbený multiplayerový mód a hrátky se zombíky. Jak to celé dopadlo, se už můžete dočíst v naší recenzi.

Koupit Call of Duty: WW2

Star Wars: Battlefront 2

Jste-li fanoušky Hvězdných válek a zároveň multiplayerových akcí, tohle je něco pro vás. Star Wars: Battlefront 2 slibuje především bohatý obsah ze všech filmových trilogií světa Star Wars, což zavání slušnou porcí. Kromě toho nově nabídne také příběhovou kampaň, která bude vyprávět osud imperiální velitelky jménem Iden Versio. Kampaň ale bude spíše doplňkem či tréninkem na multiplayerové bitvy, které se budou odehrávat v interiérech i exteriérech různých planet, ale také ve vesmíru.

Koupit Star Wars: Battlefront 2

Need for Speed: Payback

Další dlouholetá série, která se neustále snaží působit svěže. Tentokrát to opět zkouší v duchu filmové série Rychle a zběsile, kdy slibuje silný příběh kolem ne úplně legálních závodů. Jistotou je obrovská nabídka aut nejrůznějších značek, které navíc budete moct upravovat k obrazu svému pomocí robustního tunerského nástroje. Letošek je na skvělé závodní hry bohatý, opravdová arkáda, kterou slibuje být právě nejnovější Need for Speed, však zatím chybí.

Koupit Need for Speed: Payback

Tím to nekončí

Rockstar Games si připravili přepracovanou verzi ponuré detektivky L.A. Noire, která vyjde na PS4, Xbox One, ale také Nintendo Switch. Těšíme se také na nejnovější díl fotbalového manažera Football Manager 2018, PC verzi Nioh: Complete Edition, přídavek k hitovce Horizon s podtitulem The Frozen Wilds nebo třeba Sonic Forces.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na