Mafia: Definitive Edition odhalila obsazení českého dabingu

Foto: Mafia: Definitive Edition

Vydání Mafia: Definitive Edition bylo sice odloženo na září, jak jsme vás ostatně před nedávnem informovali, již tento týden se však dočkáme zveřejnění prvních záběrů přímo z hraní, které nám snad umožní udělat si lepší obrázek o tom, jak výsledná hra bude vypadat.

Kromě toho, jak se vývojáři z Hangar 13 popasují s přepracováním dnes již notně zastaralé hratelnosti, byla zejména pro české hráče dlouhou dobu klíčová také otázka, týkající se českého dabingu, díky němuž se původní hra z roku 2002 stala doslova kultovní záležitostí. Distributor Cenega Czech sice poměrně brzy potvrdil, že se kompletní české lokalizace dočkáme i v případě remaku, bližší informace o ní bohužel dosud nezveřejnil. Díky informacím, které se objevily jak na oficiálních stránkách MafiaGame.com, tak na sociálních sítích však již delší dobu s  víme, že se do svých rolí o osmnáct let později vrací Marek Vašut jako Tommy Angelo i Petr Rychlý v roli věrného parťáka Paulieho. Nad dalšími postavami nicméně zůstával viset otazník. Až do dnešního dne.

Marcel Vašinka jako Salieri

Na výše zmíněné oficiální stránce série Mafia se objevil článek, věnující se vedlejším postavám. Podobně jako ve článku, který byl zaměřen na postavu hlavního hrdiny Tommyho, je i v tomto případě součástí přehled dabérů jednotlivých charakterů a ti čeští mezi nimi nechybí.

Jednotlivé postavy na nás tak budou promlouvat hlasy následujících herců:

Sam: Luděk Čtvrtlík
Paulie: Petr Rychlý
Don Salieri: Marcel Vašinka
Sarah: Lucie Pernetová
Frank: Dalimil Klapka
Don Morello: Ludvík Král
Detective Norman: Alexej Pyško

Co na obsazení Mafia: Definitive Edition říkáte vy? Těší vás, že se kromě dvojice Marek Vašut a Petr Rychlý vrací do akce také Luděk Čtvrtlík a Alexej Pyško? Nebo byste byli raději za kompletně nové obsazení?

Aktualizace

Tak seznam herců, kteří se podíleli na dabingu původní hry, se rozrostl o další jméno. Nezapomenutelného consigliera Franka si opět střihne Dalimil Klapka. Co se Salieriho rodiny týče, chybí nám už do party pouze odtajnění dabéra kokty Ralpha.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 7 Prumer: 4.9]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
host
Host
host

V Salieriho rodině byl přece ještě Vincenzo 😀 tak i jeho dabér chybí.

Oldis
Host

super uz se tesim jak kluk ….jako kluk co tehdy hral puvodni hru 🙂