Mafia: Trilogy oficiálně představena. Podívejte se na první trailer

Informace o tom, že Take Two připravuje nové zpracování druhého i třetího dílu série Mafia na světlo světa pronikly již před několika měsíci. Až dodnes jsme ovšem něvěděli, co přesně můžeme očekávat.

Veškerým spekulacím je dnešním dnem konec. Take Two před pár okamžiky vydalo první trailer, představující kompilaci Mafia: Trilogy. Ta kromě očekávaného remasteru druhého a třetího dílu bude obsahovat také nové zpracování legendárního prvního dílu, který je pro většinu českých hráčů srdeční záležitostí. Všechny hry poběží na aktualizovaném engine, optimalizovaném pro aktuální generaci konzolí.

Více informací o Mafia: Trilogy se dozvíme 19. května v 18:00. Hra vyjde pro PC (distribuce by měla být zajištěna prostřednictvím Steamu a Epic Game Store), PlayStation 4 a Xbox One. Na titulu pracují lidé ze studia Hangar 13, které stálo za Mafií III.

Mafia: Trilogy – Trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na