Mass Effect: Andromeda – pro single už žádný update

Mass Effect: Andromeda nedokázal naplnit vysoká očekávání mnoha hráčů, a to nejen kvůli mnoha bugům a zkoprnělým obličejovým animacím, ale hlavně proto, že příběh a dialogy zkrátka neměly tu úroveň, na kterou jsme bývali u Bioware zvyklí.

Vydavatel Electronic Arts se k prodejům nijak nevyjadřoval, pod pokličkou ale doutnalo napětí kvůli tomu, že rozhodně nenaplnily očekávání. Hře se sice po vydání dostávalo vcelku příkladné podpory, díky které se pak minimálně po technické stránce vzpamatovala. Vyšly i nějaké obsahové přídavky, ale šlo pravděpodobně o ty, které byly už v podstatě hotové.

Multiplayer jede dál

V zásadě se ohledně Mass Effect: Andromeda nečekala žádná velká budoucnost a bylo otázkou, kdy Electronic Arts tento projekt definitivně odpíská. To se nyní částečně stalo. Na oficiálním webu hry se objevila informace, že už hráči nemají čekat žádný nový obsah pro singleplayer a dokonce ani žádné patche. Update na verzi 1.10 tak byl poslední. Je to zřejmě také výsledek rozpuštění vývojářského studia Bioware Montreal, které za Andromedou stálo.

Mass Effect: Andromeda však ještě není zcela mrtvý titul. Pro multiplayer má nadále vycházet nový obsah, včetně misí a charakterů. Zachována bude i podpora. V příštích týdnech se hráči dozvědí víc. Electronic Arts chce ze hry zjevně ještě něco vytřískat, a tak se pokusí vytěžit hráče, kteří se věnují multiplayeru.

Příběh galaxie Andromeda bude však do budoucna vyprávěn zejména knižně a formou komiksů.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na