Microsoft prozradil cenu a termín Xbox Series X a Xbox Series S

Foto: Xbox Series S / Microsoft

Xbox dnes ráno potvrdil, že nová generace hraní uvidí světlo světa 10. listopadu, kdy bude zahájen celosvětový prodej konzolí Xbox Series X a Xbox Series S. Xbox rovněž představil partnerskou spolupráci se společností Electronic Arts (EA), v jejímž rámci se některé z nejlepších titulů EA objeví v rámci předplatných Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC.

Ať už hráči dávají přednost špičkovému hraní na nejvýkonnější konzoli, chtějí si vychutnat hry nové generace na menší, plně digitální konzoli s nižší cenou nebo dávají přednost měsíčním platbám za možnost hrát bez nutnosti platit předem, dnešek jim nabízí nové možnosti výběru při rozhodování o tom, jak vstoupí do éry hraní nové generace. Dnešek přinesl tyto podrobnosti:

  • Jak nejrychlejší a nejvýkonnější konzole Xbox Series X, tak plně digitální konzole Xbox Series S, což je nejmenší Xbox VŠECH DOB, nabídnou rychlost a výkon nové generace. Do prodeje půjdou 10. listopadu a předobjednávky začnou 22. září.
  • Ceny obou konzolí Xbox nové generace jsou následující: 7999 Kč (OMC) / 299 € za Xbox Series S a 12 999 Kč (OMC) / 499 € za Xbox Series X.
  • Členové předplatných Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC dostanou členství EA Play letos před Vánocemi bez jakýchkoli dalších poplatků. To znamená, že předplatitelé členství Ultimate budou moct využívat EA Play na konzolích Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S a na počítačích s Windows 10. Předplatitelé členství Xbox Game Pass pro PC pak dostanou EA Play pro Windows 10. Pokud budete chtít v rámci svého výstupu nějakou citaci, zde jsou slova Mikea Blanka, SVP EA pro strategický růst:
    • „Nabídka EA Play pro členy předplatného Xbox Game Pass přispívá ke zhmotnění naší vize propojovat hráče s oblíbenými tituly i vzájemně, ať už chtějí hrát kdekoli,“ řekl Mike Blank, SVP EA pro strategický růst. „Po pěti letech existence předplacených služeb pro xboxovou komunitu teď máme velkou radost z toho, že mohou obě předplatná využívat snadněji.“
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na