Middle-earth: Shadow of War má další problém. Po prolomení protipirátské ochrany mohou hráči získat neomezeně herní měny

Start svého hitu Middle-earth: Shadow of War si mediální moloch Warner Bros jistě představoval trochu jinak. Potom, co po jednom dni prodeje padla protipirátská ochrana Denuvo se teď objevil trainer, který dává neomezené množství herní měny.

O herní měně, za kterou si v Middle-earth: Shadow of War můžete koupit lootboxy s různými předměty. Pouze však ty nejslabší, protože skutečné peníze, za kterou jsou k mání ty lepší, trainer vytvořit nedokáže.

Můžete si však jeho prostřednictvím vykouzlit neomezené zdraví, munici a sílu. Na konto si lze také připsat libovolné množství zkušenostních bodů.

Trainer má bohužel vliv také na multiplayerové žebříčky, protože tímto získáte předměty, jež lze použít také online. Proto jeho použití pochopitelně nemůžeme doporučit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na